Про компанію

ЕЛЕКТРОІЗОЛЯЦІЙНІ МАТЕРІАЛИ І СИСТЕМИ ІЗОЛЯЦІЇ ВІД УКРАЇНСЬКОГО ВИРОБНИКА

ТОВ НВП "Укрпромвпровадження" з 1998 року є виробником повного асортименту електроізоляційних матеріалів і продукції на основі скловолокна.

Наші пріоритети - висока якість продукції, що випускається, яка забезпечується сучасним обладнанням і кваліфікованим персоналом, інноваційним підходом до виробничих процесів, впровадженням сучасних технологій. Ми прагнемо випускати електроізоляційні матеріали на рівні найвищих стандартів для повного задоволення вимог кожного споживача.

Виробничі потужності з випуску електроізоляційних матеріалів розташовані у місті Шостка Сумської області (з 1997 року, 80 працівників, обсяг продукції, що випускається - 420 тонн в рік).

Асортимент продукції, що випускається включає більше 40 найменувань, в тому числі просочувальні лаки, компаунди, стрічки слюдинітові просочені (технологія Resin Rich) і непросочені (технологія VPI), композиційні матеріали, міканіти, препреги, термостійкі матеріали, шини та дроти мідні.

Виробничі потужності з випуску скловолокна та електроізоляційних матеріалів на його основі розташовані в місті Мерефа Харківської області (з 2002 року, 320 працівників, обсяг продукції, що випускається - 1200 тонн продукції в рік).

Виробництво скловолокна проходить повний технологічний цикл переробки: від вироблення склониток до випуску кінцевих продуктів, включаючи стрічки скляні електроізоляційні, стрічки склобандажні, склотканини електроізоляційні, конструкційні та фільтрувальні, склошнури, пластини колекторні ізоляційні.

Важливими напрямами діяльності компанії є розробка і впровадження сучасних електроізоляційних матеріалів, систем ізоляції і технологій їх застосування, розробка науково-технічної документації.

Підприємства працюють в рамках виробничої кооперації, що забезпечує оперативність виконання замовлень і високу якість продукції.

Протягом 2004-2012 рр. компанія «Укрпромвпровадження» спільно з провідними фахівцями ДП «Укрзалізниця», підприємствами по ремонту рухомого складу України розробила і впровадила при виготовленні і ремонті тягових електричних машин сучасні системи ізоляції Термоліт на основі поліефірімідних компаундів Елпласт® і стрічок слюдинітових Елізтерм®.

Основні результати впровадження систем ізоляції Термоліт на підприємствах по ремонту рухомого складу:

• підвищення якості та надійності ремонту тягових електродвигунів;

• збільшення міжремонтного пробігу в гарантійний та післягарантійний період;

• поліпшення умов праці, зниження собівартості продукції.

Наші постійні споживачі - провідні промислові підприємства України - ДП «Завод «Електроважмаш», ДП «Антонов», ВАТ «Смілянський електромеханічний завод», підприємства по ремонту рухомого складу ДП «Укрзалізниця».

Запрошуємо всіх до взаємовигідної співпраці!